Finansujemy bezpieczeństwo Twoich klientów

e-parasol ubezpieczenia i raty to grupa ekspertów, która stworzyła rozwiązanie umożliwiające bezpieczne finansowanie i ubezpieczanie oferowanych przez Ciebie produktów. Nasze rozwiązanie jest przyjazne Przedsiębiorcom, takim jak Ty. Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i Bankami, podlegamy nadzorowi KNF.

Podstawą naszego działania jest umożliwienie Ci bezpiecznego finansowania i ubezpieczenia produktów i usług, które oferujesz.

Nieustannie doskonalimy naszą ofertę, system oraz procesy, aby zapewniać najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Osiągamy to dzięki pracy naszego profesjonalnego i zaangażowanego Zespołu oraz praktycznemu wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Współpracujemy z najlepszymi.

E-Parasol, doskonałe dopełnienie oferty Twojej firmy.

Platforma E-parasol jest niezależną stroną www oferującą ubezpieczenia i finansowanie produktów Twojej firmy.

E-Parasol nie jest powiązana z żadnym oprogramowaniem sprzedażowym lub fiskalnym, nie wymaga specjalistycznego sprzętu – wystarczy zwykła przeglądarka internetowa, krótkie szkolenie i działamy, a Ty zarabiasz!

E-Parasol, wspólny rozwój biznesu.

Dla Ciebie i wspólnie z Tobą tworzymy innowacyjne rozwiązania, które podnoszą konkurencyjność Twojego biznesu i zwiększają sprzedaż oraz zysk Twojej firmy. Wspólnie dbamy o rozwój Twojego biznesu.

Dzięki e-parasol Ty i Twoi pracownicy zarobicie więcej. Dołączenie do e-parasol jest proste, nie wymaga żadnych licencji i egzaminów. Po prostu Dołącz do nas bez żadnych zobowiązań i zobacz jak dużo możesz zyskać!