< Powrót

Ubezpiecz swój czas

W dobie elektroniki i telefonów na wyciągnięcie ręki zegarki stały się kosztowną biżuterią , którą warto ubezpieczyć.

Ubezpieczenie w praktyce zapewnia nam komfort, jakim jest spokój przed utratą kosztownej biżuterii. Zegarki, mimo że objęte są gwarancją producenta nie zapewnia ona bezpieczeństwa kupującemu. Egzekwowanie gwarancji bywa uciążliwe i nie obejmuję niektórych uszkodzeń np.takich jak stłuczenie szkiełka, zarysowania oraz kradzież. Zegarki to także smartwatche i smartbandy, które towarzyszą nam w codziennych aktywnościach, które szczególnie narażają nasz nowoczesny sprzęt na uszkodzenie.

O ubezpieczeniu

Polisa ubezpieczeniowa skierowana dla posiadaczy zegarków zazwyczaj zapewnia ochronę tradycyjnej biżuterii, a także nowoczesnej elektroniki. W trosce o nasze drogocenne urządzenia przy zakupie polisy powinniśmy zwrócić uwagę na długość trwania ubezpieczenia, a także na jego zakres. Uwzględnijmy nasz typ aktywności, do którego wykorzystujemy zegarek od zwykłego mierzenia czasu do skomplikowanego urządzenia treningowego. Ten aspekt jest kluczowy dla właścicieli zegarków przy wyborze zakresu polisy. Drugim może ważniejszym aspektem jest wartość ubezpieczanego sprzętu, który nierzadko jest drogocenną ozdobą naszej ręki.

Podsumowanie

Jeżeli cenisz bezpieczeństwo i wygodę warto zaopatrzyć się w polisę ubezpieczeniową, która coraz częściej oferowana jest przy zakupie zegarka.